Seahawks dać Darrell Bevell nowy kontrakt

Seattle Seahawks offensive Koordynator Darrell Bevell zostaje w Seattle po ścigany na kilka stanowisk trenera wokół ligi.

teraz ma nowy układ w Seattle.

według Johna Claytona z ESPN, Seahawks Dali Bevellowi nowy kontrakt na pozostanie koordynatorem ofensywy.

Bevell był jednym z trzech finalistów konkursu Chicago Bears, który ostatecznie trafił do marca Trestmana. Bevell przeprowadził wywiad z Arizona Cardinals w środę, zanim koordynator ofensywy Indianapolis Colts Bruce Arians przyjął pracę w czwartek wieczorem.

Bevell miał również przeprowadzić wywiad z Jaguarami Z Jacksonville, zanim Koordynator obrony Seahawks Gus Bradley podjął pracę w czwartek rano.

jednym z powodów, dla których bevell był poszukiwany, była poprawa ofensywy Seahawks w ostatniej połowie sezonu. Seattle notowało średnio tylko 16,6 punktu na mecz przez pierwsze siedem tygodni sezonu. Seahawks dodali zmiany w ataku i dodali więcej koncepcji odczytu strefowego, aby zaspokoić rozgrywającego Russella Wilsona w połowie sezonu, a atak wystartował.

Seahawks wygrali 8: 3 w ostatnich 11 meczach sezonu (łącznie z play-offami) i zdobyli średnio 31,6 punktu na mecz w tym okresie.