liberális tanulmányok

Programkövetelmények

pálya a—alapfokú oktatás

A. alsó osztály követelmények (53-54 egység)

1. Gólya Összetétel (3 egység)
válasszon ki egy tanfolyamot:

AAS 113B, AAS 114B, AAS 115 az egyetemi írás megközelítései (3)
AFRS 113b, AFRS 114B, AFRS 115 az egyetemi írás megközelítései (3)
CAS 113B, CAS 114B, CAS 115 az egyetemi írás megközelítései (3)
CHS 113B, CHS 114B, CHS 115 az egyetemi írás megközelítései (3)
Engl 113b, ENGL 114B, ENGL 115 megközelítések az egyetemi íráshoz (3)
QS 113b, QS 114B, QS 115 megközelítések az egyetemi íráshoz (3)

2. Kritikus gondolkodás (3-4 egység)
válasszon egy kurzust:

AAS 201 faj, rasszizmus és kritikai gondolkodás (3)
AFRS 204 faj és kritikai gondolkodás (3)
CHS 202 faj, rasszizmus és kritikai gondolkodás (3)
COMS 225/L érvelés és Lab (2/1)
PHIL 100 általános logika (4)
PHIL 200 kritikai érvelés (3)
PHIL 210 érvelés a tudományokban (3)
rs 204 vallás, logika és a média (3)

3. Beszédkommunikáció (3 egység)
válasszon egy kurzust:

AAS 151 a nyilvános beszéd alapjai (3)
AFRS 151 elsőéves beszédkommunikáció (3)
CAS 151 a nyilvános beszéd alapjai (3)
CHS 151 elsőéves beszédkommunikáció (3)
COMS 151 / L a nyilvános beszéd és a Labor alapjai (2/1)

4. Matematika (3 egység)

matematika 210 alapvető Számfogalmak (3)

5. Biológia (4 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

BIOL 100 / BIOL 100L bevezető biológia és Labor (2/1)
BIOL 101 / BIOL 101L általános biológia és Labor (3/1)
BIOL 102CS / LCS biológiai fogalmak és Labor (3/1)

6. Fizikai tudomány (4 egység)

PHSC 170 Bevezetés a fizikai tudományba (4)

7. Irodalom (3 egység)
válasszon egy kurzust:

AAS 220 az ázsiai-amerikai irodalom felmérése (3)
AFRS 245 afro-amerikai irodalom 1930 óta (3)
CAS 201 A közép-amerikai irodalom felmérése (3)
CHS 201 A Mexikói Irodalom felmérése a fordításban (3)
ENGL 255 Bevezetés az irodalomba (3)
ENGL 258 főbb angol írók I (3)
ENGL 259 főbb angol írók II (3)
ENGL 275 főbb amerikai írók (3)
röpke 295a az európai irodalom remekművei I (3)
röpke 295b az európai irodalom remekei II (3)

8. Előadóművészet és képzőművészet (3 egység)
válasszon egy kurzust:

ART 100/L Bevezetés a művészeti folyamatokba és a laboratóriumba (1/2)
ART 110 világművészet: a nyugati hagyomány (3)
ART 112 világművészet: Afrika, Óceánia és Amerika (3)
ART 114 világművészet: Ázsia (3)
CAS 202 közép-amerikai vizuális, installációs és Performansz Művészetek felmérése (3)
CHS 111 A Chicana/o és a Művészetek (3)
mus 105 A zene megértése (3)
mus 107 zene ma (3)
TH 110 Bevezetés a színházba: szöveg/dráma/előadás (3)
TH 111 színészek és színészi (3)

9. Valószínűség és statisztika (3 egység)

matematika 211 statisztika és valószínűség általános és középiskolai tanárok számára(3)

10. Világföldrajz (3 egység)

GEOG 150 világföldrajz (3)

11. Földtudomány (3 egység)
válasszon ki egy tanfolyamot:

GEOG 106LRS a fizikai környezet a liberális tanulmányok számára (3)
GEOL 106LRS Föld és Űrtudomány a liberális tanulmányok számára (3)

12. Világtörténelem (3 egység)

HIST 110 világtörténelem 1500 (3)

13. Egyesült Államok története (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot a következők közül:

AFRS 271 afro-amerikai történelem 1865-ig (3)
CHS 245 Amerika története (3)
HIST 270 Az Egyesült Államok 1865 (3)

14. Kormány (3 egység)
válasszon ki egy tanfolyamot:

AFRS 161 amerikai politikai intézmények: Fekete perspektíva (3)
CHS 260 alkotmányos kérdések és a Chicana / o (3)
POLS 155 amerikai politikai intézmények (3)
RS 255 amerikai politikai intézmények és vallás (3)

15. Városi Oktatás (3 egység)

ELPS 203 városi oktatás az amerikai társadalomban (3)

16. Gyermekfejlesztés (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

CADV 150 a gyermek és a serdülőkori fejlődés alapjai (3)
FCS 330 gyermeknövekedés és fejlődés I (3)

17. Interdiszciplináris specializáció tanfolyam 1 (3 egység)

Lásd az alábbi jóváhagyott szakterületek listáját.

B. Felső osztály követelményei-több tantárgyi hitelesítő adatok (81 egység)

a hallgatóknak a felső osztály követelményeinek megkezdése előtt teljesíteniük kell a legtöbb, ha nem az összes alsó osztályos tanfolyamot. A felső osztály tanfolyamai abban a sorrendben vannak felsorolva, amelyben azokat meg kell tenni, amikor csak lehetséges.

18. Gateway Experience (3 egység)

LRS 300 liberális tanulmányok Gateway Experience (3)

19. Köztes Összetétel (3 egység)

ENGL 305 köztes ismertető írás (3)

20. Pszichológiai alapítványok (3 egység)

EPC 315 pszichológiai alapjai tanulás és tanítás (3)

Megjegyzés: A diákok tervezi, hogy folytassa az oktatási szakember hitelesítő kell venni SPED 402 helyett EPC 315.

21. Képzőművészet, előadóművészet és a gyermek (12 egység)

művészet 380/L gyermekművészet és Labor (2/1)
KIN 314 / L Kreatív tánc gyerekeknek és Labor (2/1)
MUS 361 / L zenei Irodalom gyerekeknek és Labor (2/1)
TH 371 / L Kreatív dráma és Labor (2/1)

22. California Földrajz / Történelem (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

GEOG 417 Kalifornia pedagógusok számára (3)
HIST 417 Kalifornia pedagógusok számára (3)

23. Bevezetés a nyelv, nyelvtan és nyelvészet tanárok (3 egység)

ENGL 303 / L nyelv, nyelvtan és nyelvészet tanárok és Lab (2/1)

24. Testnevelés Gyerekeknek (3 egység)

KIN 470 / L testnevelés gyerekeknek és Labor (2/1)

25. A geometria, a valószínűség és a statisztika alapfogalmai (3 egység)

matematika 310 A geometria, a valószínűség és a statisztika alapfogalmai (3)

a következő két tanfolyamot (26 és 27) egyidejűleg kell elvégezni:

26. Alapvető algebrai fogalmak (3 egység)

matematika 312 alapvető algebrai fogalmak (3)

27. Matematikai tanterv és módszerek (3 egység)

EED 472 matematikai tanterv és módszerek (3)

28. Nyelvfejlesztés és-beszerzés (3 egység)

LING 417 nyelvfejlesztés és-beszerzés (3)

29. Egészségtudomány (1 egység)

HSCI 465ELM Egészségtanítás az Általános Iskola osztálytermében (1)

30. Társadalmi és kulturális kontextus: a gyermek (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

AAS 450 ázsiai-Amerikai Gyermek és az iskolák (3)
AFRS 420 a fekete gyermek (3)
ARMN 440 örmény amerikai gyermek (3)
CAS 410 a közép-amerikai gyermek (3)
CHS 430 a Chicana/o gyermek (3)

a következő két tanfolyamot (31 és 32) egyidejűleg kell elvégezni:

31. Gyermekirodalom (3 egység)

ENGL 428 Gyermekirodalom (3)

32. Írástudási utasítás: a (3 egység)

EED 477A olvasási utasítás különböző tanulók számára(3)

33. Interdiszciplináris specializáció 2 (3 egység)

Lásd az alábbi jóváhagyott szakterületek listáját.

a következő három tanfolyamot (34, 35 és 36) kell egyidejűleg elvégezni:

34. Írástudási Oktatás: B (3 egység)

EED 477B írástudási oktatás és angol nyelvfejlesztés különböző tanulók számára(3)

35. Diák tanítás (3 egység)

EED 578A diák tanítás I (3)

36. Hallgatói oktatási szeminárium (2 egység)

EED 579A hallgatói oktatási szeminárium (2)

37. Differenciált oktatás és együttműködés (3 egység)

SPED 420 a speciális igényű hallgatók tanulásának javítása differenciált oktatás és együttműködés révén(3)

38. Tudományos tapasztalat tanfolyam (1 egység)

GEOL 406lrs liberális tanulmányok tudományos tapasztalat kidolgozásában elért (1)

39. Tudomány / Társadalomtudományi tanterv és módszerek (5 egység)

EED 480 tudomány / Társadalomtudományi tantervi módszerek (4)
EED 579d hallgatói oktatási szeminárium (1)

40. Hallgatói tanítás (6 egység)

EED 578D hallgatói tanítás II (6)

41. Interdiszciplináris koncentrációs tanfolyam 3 (3 egység)

Lásd az alábbi jóváhagyott szakterületek listáját.

pálya B—oktatási szakember

A. alsó osztály követelmények (53-54 egység)

1. Gólya Összetétel (3 egység)
válasszon ki egy tanfolyamot:

AAS 113B, AAS 114B, AAS 115 az egyetemi írás megközelítései (3)
AFRS 113b, AFRS 114B, AFRS 115 az egyetemi írás megközelítései (3)
CAS 113B, CAS 114B, CAS 115 az egyetemi írás megközelítései (3)
CHS 113B, CHS 114B, CHS 115 az egyetemi írás megközelítései (3)
Engl 113b, ENGL 114B, ENGL 115 megközelítések az egyetemi íráshoz (3)
QS 113b, QS 114B, QS 115 megközelítések az egyetemi íráshoz (3)

2. Kritikus gondolkodás (3-4 egység)
válasszon egy kurzust:

AAS 201 faj, rasszizmus és kritikai gondolkodás (3)
AFRS 204 faj és kritikai gondolkodás (3)
CHS 202 faj, rasszizmus és kritikai gondolkodás (3)
COMS 225/L érvelés és Lab (2/1)
PHIL 100 általános logika (4)
PHIL 200 kritikai érvelés (3)
PHIL 210 érvelés a tudományokban (3)
rs 204 vallás, logika és a média (3)

3. Beszédkommunikáció (3 egység)
válasszon egy kurzust:

AAS 151 a nyilvános beszéd alapjai (3)
AFRS 151 elsőéves beszédkommunikáció (3)
CAS 151 a nyilvános beszéd alapjai (3)
CHS 151 elsőéves beszédkommunikáció (3)
COMS 151 / L a nyilvános beszéd és a Labor alapjai (2/1)

4. Matematika (3 egység)

matematika 210 alapvető Számfogalmak (3)

5. Biológia (4 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

BIOL 100 / BIOL 100L bevezető biológia és Labor (3/1)
BIOL 101 / BIOL 101L általános biológia és Labor (3/1)
BIOL 102CS / LCS biológiai fogalmak és Labor (3/1)

6. Fizikai tudomány (4 egység)

PHSC 170 Bevezetés a fizikai tudományba (4)

7. Irodalom (3 egység)
válasszon egy kurzust:

AAS 220 az ázsiai-amerikai irodalom felmérése (3)
AFRS 245 afro-amerikai irodalom 1930 óta (3)
CAS 201 A közép-amerikai irodalom felmérése (3)
CHS 201 A Mexikói Irodalom felmérése a fordításban (3)
ENGL 255 Bevezetés az irodalomba (3)
ENGL 258 főbb angol írók I (3)
ENGL 259 főbb angol írók II (3)
ENGL 275 főbb amerikai írók (3)
röpke 295a az európai irodalom remekművei I (3)
röpke 295b az európai irodalom remekei II (3)

8. Előadóművészet és képzőművészet (3 egység)
válasszon egy kurzust:

ART 100/L Bevezetés a művészeti folyamatokba és a laboratóriumba (1/2)
ART 110 világművészet: a nyugati hagyomány (3)
ART 112 világművészet: Afrika, Óceánia és Amerika (3)
ART 114 világművészet: Ázsia (3)
CAS 202 közép-amerikai vizuális, installációs és Performansz Művészetek felmérése (3)
CHS 111 A Chicana/o és a Művészetek (3)
mus 105 A zene megértése (3)
mus 107 zene ma (3)
TH 110 Bevezetés a színházba: szöveg/dráma/előadás (3)
TH 111 színészek és színészi (3)

9. Valószínűség és statisztika (3 egység)

matematika 211 statisztika és valószínűség általános és középiskolai tanárok számára(3)

10. Világföldrajz (3 egység)

GEOG 150 világföldrajz (3)

11. Földtudomány (3 egység)
válasszon ki egy tanfolyamot:

GEOG 106LRS a fizikai környezet a liberális tanulmányok számára (3)
GEOL 106LRS Föld és Űrtudomány a liberális tanulmányok számára (3)

12. Világtörténelem (3 egység)

HIST 110 világtörténelem 1500 (3)

13. Egyesült Államok története (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot a következők közül:

AFRS 271 afro-amerikai történelem 1865-ig (3)
CHS 245 Amerika története (3)
HIST 270 Az Egyesült Államok 1865 (3)

14. Kormány (3 egység)
válasszon ki egy tanfolyamot:

AFRS 161 amerikai politikai intézmények: Fekete perspektíva (3)
CHS 260 alkotmányos kérdések és a Chicana / o (3)
POLS 155 amerikai politikai intézmények (3)
RS 255 amerikai politikai intézmények és vallás (3)

15. Gyógypedagógia (3 egység)

SPED 400 fejlődési különbségek és következmények a Gyógypedagógiában (3)

16. Gyermekfejlesztés (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

CADV 150 a gyermek és a serdülőkori fejlődés alapjai (3)
FCS 330 gyermeknövekedés és fejlődés I (3)

17. Interdiszciplináris specializáció tanfolyam 1 (3 egység)

Lásd az alábbi jóváhagyott szakterületek listáját.

B. Felső osztály követelményei-oktatási szakember igazolvány (88 egység)

a hallgatóknak a felső osztály követelményeinek megkezdése előtt teljesíteniük kell a legtöbb, ha nem az összes alsó osztályos tanfolyamot. A felső osztály tanfolyamai abban a sorrendben vannak felsorolva, amelyben azokat meg kell tenni, amikor csak lehetséges.

18. Gateway Experience (3 egység)

LRS 300 liberális tanulmányok Gateway Experience (3)

19. Köztes Összetétel (3 egység)

ENGL 305 köztes ismertető írás (3)

20. Pozitív viselkedés támogatás (3 egység)

SPED 402 viselkedési Értékelés és pozitív viselkedés támogatás (3)

21. Képzőművészet, előadóművészet és a gyermek (12 egység)

művészet 380/L gyermekművészet és Labor (2/1)
KIN 314 / L Kreatív tánc gyerekeknek és Labor (2/1)
MUS 361 / L zenei Irodalom gyerekeknek és Labor (2/1)
TH 371 / L Kreatív dráma és Labor (2/1)

22. Interdiszciplináris specializáció tanfolyam 2 (3 egység)

Lásd az alábbi jóváhagyott szakterületek listáját.

23. Bevezetés a nyelv, nyelvtan és nyelvészet tanárok (3 egység)

ENGL 303 / L nyelv, nyelvtan és nyelvészet tanárok és Lab (2/1)

24. A geometria, a valószínűség és a statisztika alapfogalmai (3 egység)

matematika 310 A geometria, a valószínűség és a statisztika alapfogalmai (3)

a következő két tanfolyamot (25 és 26) egyidejűleg kell elvégezni:

25. Alapvető algebrai fogalmak (3 egység)

matematika 312 alapvető algebrai fogalmak (3)

26. Matematikai tanterv és módszerek (3 egység)

EED 472 matematikai tanterv és módszerek (3)

a következő két tanfolyamot (27 és 28) egyidejűleg kell elvégezni:

27. Írástudási Oktatás (3 egység)

SPED 406 K – 12 írástudási oktatás különböző fogyatékossággal élő tanulók számára(3)

28. Gyermekirodalom (3 egység)

ENGL 428 Gyermekirodalom (3)

29. Speciális oktatás terepmunka (3 egység)

SPED 403MM / SPED 403MS korai terepi tapasztalat/szeminárium a speciális oktatásban (3)

30. Nyelvfejlesztés és-beszerzés (3 egység)

LING 417 nyelvfejlesztés és-beszerzés (3)

31. Testnevelés Gyerekeknek (3 egység)

KIN 470 / L testnevelés gyerekeknek és Labor (2/1)

32. Társadalmi és kulturális kontextus: a gyermek (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

AAS 450 ázsiai-Amerikai Gyermek és az iskolák (3)
AFRS 420 a fekete gyermek (3)
ARMN 440 örmény amerikai gyermek (3)
CAS 410 a közép-amerikai gyermek (3)
CHS 430 a Chicana / o gyermek (3)

33. Gyógypedagógiai oktatás (3 egység)

SPED 404 különböző társadalmi-kommunikációs fogyatékossággal élő tanulók tanítása, beleértve az autizmust is (3)
vagy SPED 536 módszerek fogyatékossággal élő kisgyermekek számára: motoros és adaptív készségek (3)

34. Különböző tanulók oktatása (3 egység)

SPED 416 különböző fogyatékossággal élő tanulók oktatása és a családjukkal való munka (3)

35. Értékelés (3 egység)

SPED 501mm enyhe/közepes fogyatékossággal élő különböző tanulók speciális oktatási értékelése (3)
vagy SPED 581 augmentatív és alternatív kommunikáció (3)

36. Interdiszciplináris specializáció tanfolyam 3 (3 egység)

Lásd az alábbi jóváhagyott szakterületek listáját.

37. California Történelem/Földrajz (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

GEOG 417 California pedagógusok számára (3)
HIST 417 California pedagógusok számára(3)

38. Differenciált oktatás és együttműködés (3 egység)

SPED 420 a speciális igényű hallgatók tanulásának javítása differenciált oktatás és együttműködés révén(3)

39. Olvasási nyelvi művészeti oktatás: B (3 egység)

SPED 502mm olvasási/nyelvi művészeti oktatás különféle K-12 enyhe/közepes fogyatékossággal élő hallgatók számára (3)
vagy SPED 505MS tanterv és Oktatás közepesen súlyos vagy súlyos fogyatékossággal élő különféle tanulók számára (3) (csak tavasszal)

40. Tanterv / Oktatás Gyógypedagógiai (3 egység)

SPED 503MM tanterv és oktatás matematikai és tartalmi tantárgyak különböző tanulók enyhe/közepes fogyatékos (3)
vagy SPED 504MS tanítás különböző tanulók közepes/súlyos fogyatékos (3) (csak ősszel)

41. Tudományos tapasztalat tanfolyam (1 egység)

GEOL 406lrs liberális tanulmányok tudományos tapasztalat kidolgozásában elért (1)

42. Student Teaching Seminar (3 egység)

SPED 580S Advanced Specialist Fieldwork Analysis in education of Learners with IEPS (3)

43. Student tanítás (6 egység)

SPED 580MM Student tanítás és szeminárium enyhe / közepes fogyatékos (6)
vagy MS Student tanítás

specializációk listája az összes liberális tanulmányok tanár előkészítő lehetőségek

A. Language Arts vagy LSLA: válassza Track A vagy Track B

Track A–Language Arts
1. Irodalom (3 egység)
válasszon egy kurzust:

AAS 420 ázsiai-amerikai irodalmi Önreprezentációk (3)
AFRS 346 kortárs fekete női írók (3)
CHS 480 / F Chicana / o-Latina / o Gyermekirodalom a közösségekben (2/1)
ENGL 311 az afro-amerikai írás története (3)
ENGL 314 észak-amerikai indiai irodalom (3)

2. Nyelvészet (3 egység)
válasszon egy kurzust:

AFRS 395 kétnyelvűség az afro-amerikai közösségben (3)
CHS 482 a Barrio nyelve (3)
ENGL 405 nyelvi különbségek és nyelvváltozás (3)
LING 427 kapcsolatba kerülő Nyelvek (3)
LING 447 kétnyelvűség az Egyesült Államokban.(3)

3. Nyelvi Művészetek kidolgozásában elért tapasztalat (3 egység)
válasszon ki egy tanfolyamot:

LING 325 nyelv, Nem és identitás (3)
ENGL 495esm Multigenre műveltség globális kontextusban (3)

pálya B–Literacy Scholars for the Future of Los Angeles (LSLA)
1. Az írástudás perspektívája (3 egység)

LRS 333 az írástudás perspektívái (3) (csak ősz)

2. Gyakorlat a korai Írástudásban (3 egység)

LRS 433/F gyakorlat a korai Írástudásban (2/1) (csak ősz)

3. Latin-Amerika gyermekirodalma fordításban (3 egység)

CHS 480 / F Chicana / o-Latina / o Gyermekirodalom közösségekben (2/1) (csak tavasszal)

B. matematika

1 & 2. Matematikai követelmények (6 egység)

matematika 131 matematikai ötletek (3)
matematika 311 alapvető geometriai fogalmak (3)

3. Math kidolgozásában elért tapasztalat (3 egység)

MATH 331 matematikai felfedezések (3)

C. történelem és Társadalomtudomány

1. Helyek, Kultúrák és történetek követelmény (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

AFRS 366 gyarmatosítás Afrikában (3)
CAS 309 A közép-amerikai nép ősi-újkori története (3)
CAS 310 A közép-amerikai nép újkori története (3)
CHS 345 a Mexikói népek története (3)
CHS 445 a Chicano története (3)
GEOG 321 Egyesült Államok (3)
HIST 355 a rabszolgaság története az Egyesült Államokban (3)
Hist 369 az amerikai indiánok története (3)

2. Társadalomtudományi kérdések a különböző közösségekben követelmény (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

AAS 210 Az Ázsiaiak története Amerikában (3)
AAS 345 kortárs kérdések az ázsiai-amerikai tanulmányokban (3)
Aas 347 ázsiai-amerikai politika és jog (3)
afro-amerikai történelem 172 óta (3)
afro-amerikai történelem az afro-amerikai közösségben (3)
AIS 304 amerikai indián törvény és politika (3)
ais 401 kortárs amerikai indián társadalmi kérdések (3)
cas 369 kortárs társadalmi mozgalmak Közép-Amerikában (3)
CHS 260 alkotmányos kérdések és a chicana/o (3)
CHS 471 chicano családok (3)
geog 300 a geográfus kézműves (3)
Geog 350 Metropolitan Los Angeles (3)
GWS 110 nők, munka és család (3)
GWS 300 nők, mint a változás ügynökei (3)
GWS 370 nők és erőszak (3)
HIST 301 A történész mestersége: olvasás, kutatás és írás történelem (3)
HIST 380: Los Angeles: múlt, jelen, jövő (3)
QS 301 perspektívák a Queer tanulmányokban (3)

3. Történelem és társadalomtudományok kidolgozásában elért tapasztalat (3 egység)
válasszon egy tanfolyamot:

AAS 417 méltányosság és sokszínűség az iskolákban (3)
AFRS 417 méltányosság és sokszínűség az iskolákban (3)
ARMN 417 méltányosság és sokszínűség az iskolákban (3)
CHS 417 méltányosság és sokszínűség az iskolákban (3)
ELPS 417 méltányosság és sokszínűség az iskolákban (3)

D. tudományok

1. Fizika/csillagászat/kémia Tudományos követelmény (3-4 egység)

ASTR 152 elemi csillagászat (3)
ASTR 154L megfigyelési csillagászat (1)
ASTR 352 a csillagászat jelenlegi fejleményei (3)
ASTR 352L a csillagászat jelenlegi fejleményei Lab (1)
PHYS 305/L A zene és a laboratórium fizikája (3/1)
CHEM 110 a kémia működésben (3)
Chem 110L kémia akció laborban (1)

2. Biológia/geológia Tudományos követelmény (2-4 egység)

BIOL 211 emberi anatómia (2)
BIOL 212 laboratóriumi vizsgálatok az emberi anatómiában (1)
BIOL 241 emberi terhesség és embriológia (3)
BIOL 241L emberi terhesség és embriológia Lab (1)
BIOL 281 emberi fiziológia (3)
BIOL 282 laboratóriumi kísérletek az emberi fiziológiában (1)
Biol 285 a rák biológiája (2)
Biol 316/L növénybiológia és laboratórium (3/1)
BIOL 317/l mikrobák és Társadalom és laboratórium (3/1)
Biol 323 Dél-kaliforniai Növények és állatok (3)
Biol 325/l élet a tengerben és laborban (3/1)
Biol 362/l genetika és társadalom és Lab (3/1)
GEOL 101 A Föld bolygó geológiája (3)
GEOL 102 A Föld bolygó geológiája Lab (1)
GEOL 110 A Föld és az élet az időben (3)
GEOL 112 A Föld és az élet az időn keresztül Lab (1)
GEOL 122 A Világ-Óceán (3)
GEOL 123 World Ocean Lab (1)
GEOL 300 környezeti Geológia (3)
geol 301 környezeti geológiai Labor (1)

3. Tudomány kidolgozásában elért tapasztalat (3 egység)

SCI 456 tudomány kidolgozásában elért eredmény (3)

E. Arts integráció

1. Művészetek és a gyermek követelmény (6 egység)
válasszon két kurzust:

ART 385 / L gyermek kézműves és Lab (2/1)
KIN 314/l Kreatív tánc gyerekeknek és Lab (2/1)
MUS 361 / L zenei Irodalom gyerekeknek és Lab (2/1)
TH 371 / L Kreatív dráma és Labor (2/1)

2. Arts Capstone Experience (3 egység)
válasszon ki egy tanfolyamot:

ART 305 Művészet és tömegkultúra (3)
KIN 380 / L A tánc és a Lab perspektívái (2/1)
MUS 307 Zene globális szempontból (3)
TH 310 színházi előadás (3)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.