liberální studia

požadavky na Program

Track a-Elementary Education

a. nižší požadavky na divizi (53-54 jednotek)

1. Nováček Složení (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 113B, AAS 114B, AAS 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)
AFRS 113B, AFRS 114B, AFRS 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)
CAS 113B, CAS 114B, cas 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)
CHS 113B, CHS 114B, CHS 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)
ENGL 113B, ENGL 114B, ENGL 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)
QS 113B, QS 114B, QS 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)

2. Kritické myšlení (3-4 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 201 Rasa, Rasismus a kritické myšlení (3)
AFRS 204 Rasa a kritické myšlení (3)
CHS 202 Rasa, Rasismus a kritické myšlení (3)
COMS 225 / L argumentace a laboratoř (2/1)
PHIL 100 obecná logika (4)
PHIL 200 kritické uvažování (3)
Phil 210 uvažování ve vědách (3)
RS 204 náboženství, logika a média (3)

3. Řečová komunikace (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 151 základy mluvení na veřejnosti (3)
AFRS 151 prvák řečová komunikace (3)
CAS 151 základy mluvení na veřejnosti (3)
CHS 151 Nováček řečová komunikace (3)
COMS 151 / L základy mluvení na veřejnosti a Lab (2/1)

4. Matematika (3 jednotky)

matematika 210 základní číslo pojmy (3)

5. Biologie (4 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

Biol 100/BIOL 100L úvodní biologie a laboratoř (2/1)
BIOL 101 / BIOL 101L Obecná biologie a laboratoř (3/1)
BIOL 102CS/LCS biologické koncepty a laboratoř (3/1)

6. Fyzikální věda (4 jednotky)

PHSC 170 Úvod do fyzikální vědy (4)

7. Literatura (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 220 přehled asijské americké literatury (3)
AFR 245 afroamerická literatura od roku 1930 (3)
CAS 201 přehled středoamerické literatury (3)
CHS 201 přehled Mexické literatury v překladu (3)
ENGL 255 Úvod do literatury (3)
ENGL 258 Hlavní angličtí spisovatelé I (3)
ENGL 259 Hlavní angličtí spisovatelé II (3)
ENGL 275 Hlavní Američtí spisovatelé (3)
Flit 295 mistrovská díla americké literatury (3)
evropská literatura i (3)
Polet 295b mistrovská díla evropské literatury II (3)

8. Performing and Visual Arts (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

umění 100/L Úvod do uměleckých procesů a laboratoře (1/2)
umění 110 Světové umění: západní tradice (3)
umění 112 Světové umění: Afrika, Oceánie a Amerika (3)
umění 114 Světové umění: Asie (3)
CAS 202 průzkum Středoamerického vizuálního, instalačního a performativního umění (3)
CHS 111 Chicana/o a umění (3)
MUS 105 porozumění hudbě (3)
MUS 107 Hudba dnes (3)
110 úvod do divadla: text/drama/performance (3)
TH 111 herci a herectví (3)

9. Pravděpodobnost a statistika (3 jednotky)

matematika 211 Statistika a pravděpodobnost pro učitele základních a středních škol(3)

10. Světová geografie (3 jednotky)

GEOG 150 Světová geografie (3)

11. Věda o zemi (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

GEOG 106LRS fyzikální prostředí pro liberální studia majoři (3)
GEOL 106LRS věda o Zemi a vesmíru pro liberální studia majoři (3)

12. Světové dějiny (3 jednotky)

HIST 110 Světové dějiny 1500 (3)

13. Historie Spojených států (3 jednotky)
vyberte jeden kurz od:

AFR 271 afroamerická historie do 1865 (3)
CHS 245 historie Ameriky (3)
HIST 270 Spojené státy do 1865 (3)

14. Vláda (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AFRS 161 americké politické instituce: Černá perspektiva (3)
CHS 260 ústavní otázky a Chicana/o (3)
POLS 155 americké politické instituce (3)
RS 255 americké politické instituce a náboženství (3)

15. Městské vzdělávání (3 jednotky)

ELPS 203 městské vzdělávání v americké společnosti (3)

16. Vývoj dítěte (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

CADV 150 základy vývoje dětí a dospívajících (3)
FCS 330 růst a vývoj dětí I (3)

17. Interdisciplinární specializační kurz 1 (3 jednotky)

viz seznam schválených specializací níže.

B. Požadavky na horní divizi-Vícenásobné pověření předmětu (81 jednotek)

studenti by měli dokončit většinu, ne-li všechny, kurzy nižší divize před přijetím požadavků na horní divizi. Kurzy horní divize jsou uvedeny v pořadí, v jakém by měly být přijaty, kdykoli je to možné.

18. Gateway Experience (3 jednotky)

LRS 300 liberální studie Gateway Experience (3)

19. Intermediate Composition (3 jednotky)

ENGL 305 Intermediate Expository Writing (3)

20. Psychologické základy (3 jednotky)

EPC 315 psychologické základy učení a výuky (3)

Poznámka: studenti, kteří plánují vykonávat pověření specialisty na vzdělávání, by měli místo EPC 315 přijmout SPED 402.

21. Výtvarné umění, divadelní umění a dítě (12 jednotek)

umění 380 / L dětské umění a laboratoř (2/1)
KIN 314 / L Kreativní tanec pro děti a laboratoř (2/1)
MUS 361 / L hudební literatura pro děti a laboratoř (2/1)
TH 371 / L Kreativní Drama a laboratoř (2/1)

22. Kalifornie Zeměpis / Historie (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

GEOG 417 Kalifornie pro pedagogy (3)
HIST 417 Kalifornie pro pedagogy (3)

23. Úvod do jazyka, gramatiky a lingvistiky pro učitele (3 jednotky)

ENGL 303 / L jazyk, gramatika a lingvistika pro učitele a laboratoře (2/1)

24. Tělesná výchova pro děti (3 jednotky)

KIN 470 / L tělesná výchova pro děti a laboratoře (2/1)

25. Základní pojmy geometrie, pravděpodobnosti a statistiky (3 jednotky)

matematika 310 základní pojmy geometrie, pravděpodobnosti a statistiky (3)

následující dva kurzy (26 a 27) musí být provedeny současně:

26. Základní algebraické pojmy (3 jednotky)

matematika 312 základní algebraické pojmy (3)

27. Matematické osnovy a metody (3 jednotky)

EED 472 matematické osnovy a metody (3)

28. Vývoj a získávání jazyků (3 jednotky)

LING 417 vývoj a získávání jazyků (3)

29. Zdravotní věda (1 jednotka)

HSCI 465ELM výuka zdraví ve třídě základní školy (1)

30. Sociální a kulturní kontext: dítě (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 450 asijské americké dítě a školy (3)
AFRS 420 černé dítě (3)
ARMN 440 arménské americké dítě (3)
CAS 410 středoamerické dítě (3)
CHS 430 Chicana/o dítě (3)

následující dva kurzy (31 a 32) musí být provedeny současně:

31. Dětská literatura (3 jednotky)

ENGL 428 Dětská literatura (3)

32. Výuka gramotnosti: a (3 jednotky)

EED 477a čtení instrukce pro různé studenty (3)

33. Interdisciplinární Specializace 2 (3 jednotky)

viz seznam schválených specializací níže.

tyto tři kurzy (34, 35 a 36) musí být provedeny současně:

34. Výuka gramotnosti: B (3 jednotky)

EED 477B výuka gramotnosti a vývoj anglického jazyka pro různé studenty (3)

35. Výuka studentů (3 jednotky)

EED 578A výuka studentů I (3)

36. Seminář výuky studentů (2 jednotky)

EED 579A seminář výuky studentů(2)

37. Diferencovaná Výuka a spolupráce (3 jednotky)

SPED 420 zlepšení učení studentů se speciálními potřebami prostřednictvím diferencované výuky a spolupráce (3)

38. Science Experience Course (1 jednotka)

GEOL 406LRS liberální studia Science Experience Capstone (1)

39. Věda / sociální věda kurikulum a metody (5 jednotek)

eed 480 metody kurikula vědy/sociální vědy (4)
Eed 579D studentský učební seminář (1)

40. Výuka studentů (6 jednotek)

EED 578D výuka studentů II (6)

41. Interdisciplinární koncentrační kurz 3 (3 jednotky)

viz seznam schválených specializací níže.

trať B-specialista na vzdělávání

a. požadavky na nižší divizi (53-54 jednotek)

1. Nováček Složení (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 113B, AAS 114B, AAS 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)
AFRS 113B, AFRS 114B, AFRS 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)
CAS 113B, CAS 114B, cas 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)
CHS 113B, CHS 114B, CHS 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)
ENGL 113B, ENGL 114B, ENGL 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)
QS 113B, QS 114B, QS 115 přístupy k univerzitnímu psaní (3)

2. Kritické myšlení (3-4 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 201 Rasa, Rasismus a kritické myšlení (3)
AFRS 204 Rasa a kritické myšlení (3)
CHS 202 Rasa, Rasismus a kritické myšlení (3)
COMS 225 / L argumentace a laboratoř (2/1)
PHIL 100 obecná logika (4)
PHIL 200 kritické uvažování (3)
Phil 210 uvažování ve vědách (3)
RS 204 náboženství, logika a média (3)

3. Řečová komunikace (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 151 základy mluvení na veřejnosti (3)
AFRS 151 prvák řečová komunikace (3)
CAS 151 základy mluvení na veřejnosti (3)
CHS 151 Nováček řečová komunikace (3)
COMS 151 / L základy mluvení na veřejnosti a Lab (2/1)

4. Matematika (3 jednotky)

matematika 210 základní číslo pojmy (3)

5. Biologie (4 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

Biol 100/BIOL 100L úvodní biologie a laboratoř (3/1)
BIOL 101 / BIOL 101L Obecná biologie a laboratoř (3/1)
BIOL 102CS/LCS biologické koncepty a laboratoř (3/1)

6. Fyzikální věda (4 jednotky)

PHSC 170 Úvod do fyzikální vědy (4)

7. Literatura (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 220 přehled asijské americké literatury (3)
AFR 245 afroamerická literatura od roku 1930 (3)
CAS 201 přehled středoamerické literatury (3)
CHS 201 přehled Mexické literatury v překladu (3)
ENGL 255 Úvod do literatury (3)
ENGL 258 Hlavní angličtí spisovatelé I (3)
ENGL 259 Hlavní angličtí spisovatelé II (3)
ENGL 275 Hlavní Američtí spisovatelé (3)
Flit 295 mistrovská díla americké literatury (3)
evropská literatura i (3)
Polet 295b mistrovská díla evropské literatury II (3)

8. Performing and Visual Arts (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

umění 100/L Úvod do uměleckých procesů a laboratoře (1/2)
umění 110 Světové umění: západní tradice (3)
umění 112 Světové umění: Afrika, Oceánie a Amerika (3)
umění 114 Světové umění: Asie (3)
CAS 202 průzkum Středoamerického vizuálního, instalačního a performativního umění (3)
CHS 111 Chicana/o a umění (3)
MUS 105 porozumění hudbě (3)
MUS 107 Hudba dnes (3)
110 úvod do divadla: text/drama/performance (3)
TH 111 herci a herectví (3)

9. Pravděpodobnost a statistika (3 jednotky)

matematika 211 Statistika a pravděpodobnost pro učitele základních a středních škol(3)

10. Světová geografie (3 jednotky)

GEOG 150 Světová geografie (3)

11. Věda o zemi (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

GEOG 106LRS fyzikální prostředí pro liberální studia majoři (3)
GEOL 106LRS věda o Zemi a vesmíru pro liberální studia majoři (3)

12. Světové dějiny (3 jednotky)

HIST 110 Světové dějiny 1500 (3)

13. Historie Spojených států (3 jednotky)
vyberte jeden kurz od:

AFR 271 afroamerická historie do 1865 (3)
CHS 245 historie Ameriky (3)
HIST 270 Spojené státy do 1865 (3)

14. Vláda (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AFRS 161 americké politické instituce: Černá perspektiva (3)
CHS 260 ústavní otázky a Chicana/o (3)
POLS 155 americké politické instituce (3)
RS 255 americké politické instituce a náboženství (3)

15. Speciální vzdělávání (3 jednotky)

SPED 400 vývojové rozdíly a důsledky ve speciálním vzdělávání (3)

16. Vývoj dítěte (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

CADV 150 základy vývoje dětí a dospívajících (3)
FCS 330 růst a vývoj dětí I (3)

17. Interdisciplinární specializační kurz 1 (3 jednotky)

viz seznam schválených specializací níže.

B. Požadavky na horní divizi-pověření specialisty na vzdělávání (88 jednotek)

studenti by měli dokončit většinu, ne-li všechny, kurzy nižší divize před přijetím požadavků na horní divizi. Kurzy horní divize jsou uvedeny v pořadí, v jakém by měly být přijaty, kdykoli je to možné.

18. Gateway Experience (3 jednotky)

LRS 300 liberální studie Gateway Experience (3)

19. Intermediate Composition (3 jednotky)

ENGL 305 Intermediate Expository Writing (3)

20. Podpora pozitivního chování (3 jednotky)

SPED 402 hodnocení chování a podpora pozitivního chování(3)

21. Výtvarné umění, divadelní umění a dítě (12 jednotek)

umění 380 / L dětské umění a laboratoř (2/1)
KIN 314 / L Kreativní tanec pro děti a laboratoř (2/1)
MUS 361 / L hudební literatura pro děti a laboratoř (2/1)
TH 371 / L Kreativní Drama a laboratoř (2/1)

22. Interdisciplinární specializační kurz 2 (3 jednotky)

viz seznam schválených specializací níže.

23. Úvod do jazyka, gramatiky a lingvistiky pro učitele (3 jednotky)

ENGL 303 / L jazyk, gramatika a lingvistika pro učitele a laboratoře (2/1)

24. Základní pojmy geometrie, pravděpodobnosti a statistiky (3 jednotky)

matematika 310 základní pojmy geometrie, pravděpodobnosti a statistiky (3)

následující dva kurzy (25 a 26) Musí být provedeny současně:

25. Základní algebraické pojmy (3 jednotky)

matematika 312 základní algebraické pojmy (3)

26. Učební osnovy a metody matematiky (3 jednotky)

EED 472 učební osnovy a metody matematiky (3)

následující dva kurzy (27 a 28) musí být provedeny současně:

27. Výuka gramotnosti (3 jednotky)

SPED 406 K-12 výuka gramotnosti pro různé studenty se zdravotním postižením (3)

28. Dětská literatura (3 jednotky)

ENGL 428 Dětská literatura (3)

29. Speciální vzdělávání v terénu (3 jednotky)

SPED 403MM / SPED 403MS rané terénní zkušenosti / seminář ve speciálním vzdělávání (3)

30. Vývoj a získávání jazyků (3 jednotky)

LING 417 vývoj a získávání jazyků (3)

31. Tělesná výchova pro děti (3 jednotky)

KIN 470 / L tělesná výchova pro děti a laboratoře (2/1)

32. Sociální a kulturní kontext: dítě (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 450 asijské americké dítě a školy (3)
AFRS 420 černé dítě (3)
ARMN 440 arménské americké dítě (3)
CAS 410 středoamerické dítě (3)
CHS 430 Chicana / o dítě (3)

33. Výuka ve speciálním vzdělávání (3 jednotky)

SPED 404 výuka různorodých žáků s postižením sociální komunikace, včetně autismu (3)
nebo SPED 536 metody pro malé děti se zdravotním postižením: motorické a adaptivní dovednosti (3)

34. Vzdělávání různorodých studentů (3 jednotky)

SPED 416 vzdělávání různorodých studentů se zdravotním postižením a práce s jejich rodinami (3)

35. Hodnocení (3 jednotky)

SPED 501MM speciální vzdělávání hodnocení různorodých studentů s mírným / středním postižením (3)
nebo SPED 581 augmentativní a alternativní komunikace (3)

36. Interdisciplinární specializační kurz 3 (3 jednotky)

viz seznam schválených specializací níže.

37. Kalifornie Historie / Zeměpis (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

GEOG 417 Kalifornie pro pedagogy (3)
HIST 417 Kalifornie pro pedagogy (3)

38. Diferencovaná Výuka a spolupráce (3 jednotky)

SPED 420 zlepšení učení studentů se speciálními potřebami prostřednictvím diferencované výuky a spolupráce (3)

39. Výuka jazykových umění čtení: B (3 jednotky)

SPED 502MM Výuka Čtení / jazykových umění pro různé studenty K-12 s mírným / středním postižením (3)
nebo Sped 505MS kurikulum a výuka pro různé studenty se středním až těžkým postižením (3) (pouze na jaře)

40. Kurikulum/Výuka ve speciálním vzdělávání (3 jednotky)

Sped 503MM kurikulum a výuka v matematických a obsahových předmětech pro různé studenty s mírným/středním postižením (3)
nebo SPED 504MS výuka různých studentů se středním / těžkým postižením (3) (pouze na podzim)

41. Science Experience Course (1 jednotka)

GEOL 406LRS liberální studia Science Experience Capstone (1)

42. Seminář výuky studentů (3 jednotky)

SPED 580S pokročilá specializovaná analýza práce v terénu ve vzdělávání studentů s IEPS (3)

43. Výuka studentů (6 jednotek)

SPED 580mm výuka studentů a seminář s lehkým / Středním postižením (6)
nebo MS Student výuka

seznam specializací pro všechny možnosti přípravy učitelů liberálních studií

a. Language Arts nebo LSLA: vyberte skladbu a nebo skladbu B

Track a-Language Arts
1. Literatura (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 420 asijské americké literární sebeprezentace (3)
AFRS 346 současné černé spisovatelky (3)
CHS 480 / F Chicana/o-Latina / o Dětská literatura v komunitách (2/1)
ENGL 311 historie afroamerického psaní (3)
ENGL 314 Severoamerická Indická literatura (3)

2. Lingvistika (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AFRS 395 dvojjazyčnost v afroamerickém Společenství (3)
CHS 482 jazyk Barrio (3)
ENGL 405 jazykové rozdíly a změna jazyka (3)
LING 427 jazyky v kontaktu (3)
LING 447 dvojjazyčnost v USA (3)

3. Language Arts Capstone Experience (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

LING 325 jazyk, pohlaví a identita (3)
ENGL 495ESM multižánrová gramotnost v globálním kontextu (3)

Track B-gramotnost Scholars for the Future of Los Angeles (LSLA)
1. Perspektiva gramotnosti (3 jednotky)

LRS 333 perspektivy gramotnosti (3) (pouze na podzim)

2. Cvičení v rané gramotnosti (3 jednotky)

LRS 433 / F cvičení v rané gramotnosti (2/1) (pouze na podzim)

3. Dětská literatura Latinské Ameriky v překladu (3 jednotky)

CHS 480 / F Chicana/o-Latina/o Dětská literatura v komunitách (2/1) (pouze na jaře)

B. Matematika

1 & 2. Matematické požadavky (6 jednotek)

matematika 131 matematické nápady (3)
matematika 311 základní geometrické pojmy (3)

3. Matematika Capstone zkušenosti (3 jednotky)

matematika 331 matematické průzkumy (3)

C. historie a společenské vědy

1. Požadavky na místa, kultury a historii (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AFRS 366 Kolonialismus v Africe (3)
CAS 309 starověké až předmoderní Dějiny Středoamerického lidu (3)
CAS 310 moderní dějiny Středoamerického lidu (3)
CHS 345 historie mexických národů (3)
CHS 445 historie Chicana (3)
GEOG 321 Spojené státy (3)
HIST 355 historie otroctví ve Spojených státech (3)
HIST 369 historie amerických indiánů (3)
(3)

2. Sociální vědy otázky v různých komunitách požadavek (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 210 Dějiny Asiatů v Americe (3)
AAS 345 současné problémy v asijských amerických studiích (3)
AAS 347 Asijská Americká politika a právo (3)
AFR 272 afroamerická historie od roku 1865 (3)
AFR 300 současné problémy v afroamerické komunitě (3)
AIS 304 americké indické právo a politika (3)
AIS 401 současné americké indické sociální otázky (3)
CAS 369 současné sociální hnutí ve Střední Americe (3)
CHS 260 ústavní otázky a Chicana/o (3)
CHS 471 Chicano rodiny (3)
geog 300 geografovo řemeslo (3)
geog 350 Metropolitní Los Angeles (3)
GWS 110 ženy, práce a rodina (3)
GWS 300 ženy jako agenti změny (3)
GWS 370 ženy a násilí (3)
HIST 301 Historikovo řemeslo: čtení, výzkum a psaní historie (3)
HIST 380: Los Angeles: Minulost, současnost, budoucnost (3)
Qs 301 perspektivy v Queer studiích (3)

3. Historie a společenské vědy Capstone zkušenosti (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

AAS 417 Equity and Diversity in Schools (3)
AFRS 417 Equity and Diversity in Schools (3)
ARMN 417 Equity and Diversity in School (3)
CHS 417 Equity and Diversity in Schools (3)
ELPS 417 Equity and Diversity in Schools (3)

D. Sciences

1. Fyzika / Astronomie / Chemie Věda požadavek (3-4 jednotky)

ASTR 152 elementární astronomie (3)
ASTR 154L observační astronomie (1)
ASTR 352 současný vývoj v astronomii (3)
ASTR 352L současný vývoj v astronomické laboratoři (1)
PHYS 305 / L fyzika hudby a laboratoře (3/1)
CHEM 110 chemie v akci (3)
CHEM 110L chemie v akční laboratoři (1)

2. Požadavky na biologii/geologii (2-4 jednotky)

Biol 211 Anatomie člověka (2)
BIOL 212 laboratorní studie v anatomii člověka (1)
BIOL 241 těhotenství a embryologie člověka (3)
BIOL 241L laboratoř těhotenství a embryologie člověka (1)
BIOL 281 Fyziologie člověka (3)
BIOL 282 laboratorní experimenty ve fyziologii člověka (1)
BIOL 285 biologie rakoviny (2)
BIOL 316/L rostlinná biologie a laboratoř (3/1)
Biol 317/l mikroby a společnost a laboratoř (3/1)
Biol 323 rostliny a zvířata jižní Kalifornie (3)
Biol 325/L život v moři a laboratoř (3/1)
Biol 362/L genetika a společnost a Lab (3/1)
geol 101 Geologie planety Země (3)
GEOL 102 Geologie planety Země Lab (1)
GEOL 110 země a život v čase (3)
GEOL 112 země a život v čase Lab (1)
GEOL 122 Světový oceán (3)
GEOL 123 Světový oceán Lab (1)
GEOL 300 environmentální Geologie (3)
GEOL 301 environmentální Geologie Lab (1)

3. Věda Capstone zkušenosti (3 jednotky)

SCI 456 věda Capstone (3)

e. Arts integrace

1. Umění a požadavek na dítě (6 jednotek)
Vyberte dva kurzy z:

umění 385 / L dětská řemesla a laboratoř (2/1)
KIN 314 / L Kreativní tanec pro děti a laboratoř (2/1)
MUS 361 / L hudební literatura pro děti a laboratoř (2/1)
TH 371 / L Kreativní Drama a laboratoř (2/1)

2. Umění Capstone Experience (3 jednotky)
vyberte jeden kurz z:

umění 305 umění a masová kultura (3)
kin 380/L perspektivy tance a laboratoře (2/1)
MUS 307 hudba z globální perspektivy (3)
TH 310 divadlo v představení (3)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.